O nas

O nas

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, która zyskała na terenie województwa mazowieckiego wielu zadowolonych klientów. Oferujemy kompleksowe wykonywanie ogrodzeń betonowych klientom indywidualnym, firmom i przedsiębiorstwom. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie, mając na uwadze dobro naszych klientów. Oprócz wykonywania i malowania płotów, zajmujemy się także przygotowywaniem i porządkowaniem terenu pod ogrodzenie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Podczas prac używamy nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń pomiarowych oraz narzędzi. Stosujemy najwyższej klasy beton B20, a wszelkie niezbędne materiały wliczone są w cenę. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy umiejący sobie poradzić w każdych warunkach. Nie ma dla nas zadania nie do wykonania. Podejmujemy się zleceń skomplikowanych, wymagających od nas nieustannego podnoszenia kwalifikacji. Satysfakcja klientów jest naszym priorytetem. Jesteśmy solidni i terminowi – na zapytania odpowiadamy błyskawicznie, a prace możemy rozpocząć nawet w ciągu 2 dni roboczych od podpisania umowy.

Gwarancja jakości

Dysponując kilkoma ekipami gotowymi do pracy, bogatym doświadczeniem i świetnej jakości sprzętem jesteśmy w stadnie zaoferować naszym klientom usługi o najwyższym standardzie. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa, Piaseczno oraz całe województwo mazowieckie. O naszym profesjonalizmie przekonało się już wiele osób zamieszkujących te okolice. Zawsze słuchamy naszych klientów i dostosowujemy usługę pod ich indywidualne preferencje. Decydując się na współpracę z nami, stawiają Państwo na sprawdzonego partnera, dysponującego odpowiednim doświadczeniem, wiedzą i sprzętem, aby sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

Fachowe doradztwo

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową. Odpowiemy błyskawicznie, przedstawimy pełną ofertę oraz cennik i pomożemy w wyborze najkorzystniejszego dla Państwa rozwiązania. Zajmujemy się także doradzaniem naszym klientom, jeżeli chodzi o wybór rodzaju ogrodzenia, jego wysokości, kolorów oraz innych istotnych szczegółów, takich jak wysokości podmurówki. Do każdego zlecenia podchodzimy niezwykle starannie, zawsze angażując się w 100%. Dokładamy starań, aby wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty oraz usługi spełniały Państwa oczekiwania. Działamy szybko i sprawnie – oferujemy krótkie terminy realizacji i zawsze sprzątamy teren po zakończonych pracach. Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy.

Ro-Bet na Youtube